logo Kompres
KOMPRES Kolín » Produkty a služby

Stavební činnost
Naše činnost je primárně zaměřena na stavební výrobu. V současné době jsme se etablovali do profilu generálního dodavatele staveb středních a větších projektů. Jsme odborníky na realizaci projektů občanské výstavby, jako například bytové domy a jiné. Jsme střední stavební společnost, která je schopna realizovat projekty v objemech od 5 do 80 mil. CZK na jednu akci. Jsme schopni stavbu realizovat tzv. na klíč, až do její kolaudace.

Nabízíme Vám:

  • generální dodávky stavby
  • generální dodávky rekonstrukce stavby
  • veškerá řemesla
  • realizaci projektu občanské výstavby
  • realizaci projektu průmyslové výstavby
  • výstavbu RD
Vlastní developerská činnost
V souladu s hlavní podnikatelskou činností společnosti jsme se zaměřili na realizaci vlastních developerských projektů. V současné době připravujeme několik velmi zajímavých projektů k výstavbě. Díky této činnosti Vám v průběhu realizace bude moci nabídnout k prodeji byty a případně RD. Vždy bude záležet na aktuálně realizovaném projektu. Více informací najdete v sekci "vlastní developerské projekty".

Pronájem nemovitostí
Společnost KOMPRES, s.r.o. je vlastníkem několika nemovitostí v regionu města Kolína a města Čáslavi. V Kolíně vlastníme průmyslový areál, který je z části užíván pro vlastní potřeby a z části najímán obchodním partnerům. Dále jsme vlastníky bytového komplexu v historickém srdci města Čáslav, kde nabízíme k pronájmu bytové a nebytové prostory v krásném, nově rekonstruovaném, historickém domě. Aktuální informace naleznete v sekci "pronájmy nemovitostí".V současné době realizujeme
foto realizací

foto realizací

foto realizací

KOMPRES, spol. s r.o., Kolín, Klejnarská 92, TEL./FAX: 321 726 605
stavební společnost